Otobüs Kiralamalarınızda Maksimum Memnuniyet Garantisi...

Şehiriçi ve şehirlerarası transferlerinizde, Türkiye geneli ve yurt dışında planladığınız gezilerinizde, okul turlarınızda, kayak turlarınızda, kültür turlarınızda, kapalı grup organizasyonlarınızda, şirket etkinliklerinizde Ulusoy Globus otobüs kiralama hizmeti elinizin altında! 


İhtiyacınız olan son model 46 ve 54 kişilik, en yeni teknolojik donanıma sahip ve deneyimli, güler yüzlü sürüş ekibinin size eşlik ettiği belgeli kiralık otobüslerimiz ile seyahatlerinizi güvenli yolculuklara ve unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. 


Münferit bir gezi planlamak, ailenizi bir araya toplayıp eğlenceli bir gün geçirmek ya da çalışanlarınızla yapacağınız toplantılara ulaşım desteği sağlamak için Ulusoy Globus otobüs kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sadece bir tık ile ulaşacağınız ofisimiz ve telefon numaralarımızdan dilediğiniz gün ve tarihe rezervasyon yaptırabilir ve otobüsünüzü kiralayabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri söylemeniz yeterli. Sizi oraya en güvenli ve en rahat şekilde ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.


Ekonomik fiyatlarla dilediğiniz geziyi düzenlemek için otobüs kiralayabilirsiniz. Hem fazla ödemez hem de ulaşacağınız yere sorunsuz, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmış olursunuz. 


Şehrin Tadını Çıkarın

Ulusal turizm dinamikleri, İstanbul’un gün geçtikçe artan sosyal, ekonomik, kültürel ve sportif alandaki faaliyetleri dikkate alınarak yapılandırdığımız otobüs kiralama hizmetleri ile hayat standardınız yükselecek ve şehrin keyfini çıkaracaksınız. Otobüsünüz yolda ilerlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve şehrin manzarasında kendinizi bulacaksınız. 


Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Servis ve kalite anlayışımız ile butik ve profesyonel hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sizleri yeniden aramızda görmeyi hedefliyoruz. İster gezi ister iş amaçlı olsun tüm otobüs kiralama talepleriniz için 7/24 operasyon ekibimize ulaşabilirsiniz. 


Kolay Ödeme İmkanı 

Ulusoy Globus ile kiraladığınız otobüs ve minibüs hizmetlerimizin ücretini dilediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz. İster havale ister nakit ister kredi kartı ile olsun, kiralama ücretlerini anlaşılan tarihte ödemeniz mümkün. 


Otobüs kiralama hizmetlerimiz:

Havalimanı transferleri

Yurtiçi ve yurtdışı kültür gezilerinde gruplarınıza özel otobüs kiralama

Şirket organizasyonlarınız için özel fiyatlı otobüs kiralama

Okul turlarınızda güvenilir otobüs kiralama

Günübirlik ve / veya konaklamalı turlar için otobüs kiralama