Biz Kimiz?

10 seneyi aşkın süredir hizmet verdiğimiz turizm taşımacılığı alanında artık yeni markamız Ulusoy Globus ile şoförlü otobüs kiralama, şoförlü minibüs kiralama ve şoförlü midibüs kiralama hizmetleri vererek yolumuza devam ediyoruz. 


1937 yılında ilk temelleri atıldığı günden bugüne, 80 yılı aşkın süredir, taşımacılığın bugün geldiği noktayı tanımlayan ve dünyanın en iyi karayolu yolcu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken bir kilometre taşı olan Ali Osman Ulusoy  Şirketler Grubu markasının 3. kuşak temsilcilerinden biri olarak hizmet veren Ulusoy Globus, tüm otobüs ve minibüs kiralama istekleriniz için şimdi yanınızda... 


Rahat, konfor dolu ve güvenli bir yolculuk yapacağınız araçlarımız, şirketimiz Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic Ltd Şti'ne bağlı ve B2 belgeli olarak servis vermektedir. Şoförlerimiz, şirketimiz bünyesinde çalışan uzman kadromuza dahil, deneyimli turizm şoförleridir. 


Uzman operasyon ekibimiz, host ve hostes hizmetlerimiz, araç içi ikramlarımız ile İstanbul – Marmara Bölgesi’nde ağırlıklı olarak, şehir içi ve şehirlerarası transferler, günübirlik geziler, özel turlar ve etkinlikler, şirket organizasyonları, kayak turları, okul turları, spor takımlarının ulaşımları, kongre ve seminer organizasyonları, yurtiçi ve yurtdışı kültür turları ile keyif gezilerinizde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 


Konfor ve Güvenle Seyahat Edin

Turizm taşımacılığı ve kiralık ulaşım araçları hizmetlerimizle şirket toplantılarınıza ulaşımınız, arkadaşlarınızla gezi programlarınız ve kalabalık gruplarla düzenlediğiniz tüm organizasyonlardaki ulaşımınız Ulusoy Globus ile emin ellerde. Turizm taşımacılığına ait tüm sertifikalarımızın eksiksiz olması, araçlarımızın en son teknolojik imkanlarla donatılmış olması sizi güvende hissettirecek ve rahat bir yolculuk yapmanızı sağlayacak. 


Siz Söyleyin Biz Götürelim 

Programınızda neresi varsa şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz ile oraya sorunsuzca ulaşabilirsiniz. Otobüs, minibüs ya da midibüs olsun rotayı dert etmenize, yolları kontrol etmenize gerek yok. Siz gideceğiniz yeri bize söyleyin, biz sizi olmak istediğiniz yere götürelim. Konusunda bilgili ve en yoğun trafik koşullarında bile deneyimli şoförlerimiz ile otobüs kiralamak artık daha kolay! 

Araçlarımızın tamamı şoförlü olarak kiralanmaktadır.

Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için ekibimize ulaşabilirsiniz.


Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık  Tic. Ltd. Şti. bünyesinde hizmet veren diğer markalarımız:

www.otobuskiralamak.com

www.kolayminibus.com

www.heptur.com

www.kayakkulubu.com.tr

www.kartalkayaulasim.com