Şoförlü Minibüs Kiralama Bizim İşimiz

  

Yurtiçi ve yurtdışında gitmek istediğiniz neresi varsa, ister iş ister gezi amaçlı olsun tüm ulaşım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği uzmanlık ve deneyim, bölgeleri tanıyan ve tüm yollara hakim şoförlerimizle kiralık minibüs sizin için en doğru seçenek olacak. 

 

Bölgeleri iyi derecede bilen özel eğitimli ekibimiz ile kiralık minibüs hizmetlerimizde siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti bizim için öncelikli hedeflerimiz arasında bulunuyor. 

Minibüslerimizin tamamı şoförlü olarak kiralanmaktadır. 

Kalabalık bir şekilde bir yerden bir yere seyahat edecek ya da toplantı ve organizasyonlarınıza yetişecekseniz minibüs kiralayarak hem ekonomik hem de konforlu bir ulaşım sağlamış olursunuz. 


  

Ekonomik Minibüs Kiralama

Sanılanın aksine kalabalık gruplarınız için size uygun en ekonomik yol,  şoförlü minibüs kiralama hizmeti  olacaktır. 

Hem teknolojik imkanlarla donatılan bir minibüs içinde trafikte stres olmadan ilerleyecek hem de yolculuğunuz süresince şoförünüz olacağından ister kitap okuyup müzik dinleyebilecek ister arkadaşlarınızla sohbet edip bilgisayarınızı kullanabileceksiniz. 


  

Zamanınız Size Kalsın 

Programlarınıza, gezilerinize ya da iş buluşmalarınıza konforlu bir şekilde ulaşmak için şimdiden minibüs kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi alarak istediğiniz tarih ve yere rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sadece bir ‘tık’la ya da bir telefonla ulaşacağınız kiralama hizmetlerimiz hakkında mail atarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. 


Hemen Minibüs Kiralayın

Hafta içi ve hafta sonu kiralık seçenekleriyle kısa veya uzun dönemli minibüs kiralama hizmetinden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterli. Dilerseniz sadece hizmetimiz hakkında bilgi alabilir, minibüs modellerimiz hakkında detayları isteyebilir ya da tarihler için iletişime geçebilirsiniz. Özel şoförlü kiralık minibüslerimiz ile ilgili detaylı bilgi için tarafımıza e-mail yolu ile ve / veya telefon ile ulaşmanız çok kolay...


Şoförlü Minibüs Kiralama Hizmetlerimiz:

Havalimanı transferleri

Şehiriçi transferler

Şehirlerarası transferler

Şehiriçi günlük minibüs kiralama

Şehirlerarası geziler için minibüs kiralama

VIP minibüs kiralama

Özel organizasyonlar için minibüs kiralama

Özel geziler için minibüs kiralama